
Kategorie archiwum: Aktualności
Zaproszenie
Uwielbienie
Czuwanie z Jezusem
Letnie Muzyczne Wieczory u Św. Kingi – fotorelacja
Zapraszamy do galerii zdjęć z letniego cyklu Muzycznych Wieczorów u Św. Kingi 2019. Koncerty odbyły się dzięki głosom mieszkańców naszej gminy, którzy wsparli projekt Stowarzyszenia Św. Kingi złożony w Budżecie Obywatelskim Gminy Świdnik 2019
- 23 czerwca 2019 – Koncert Mai i Andrzeja Sikorowskich – „Sprawa rodzinna” (fot. Mariusz Kiryła)
- 21 lipca 2019 – Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza – „Żyć się chce” (fot. Agnieszka Ożga)
- 25 sierpnia 2019 – Koncert Renaty Przemyk – „Boogie Street” piosenki Leonarda Cohena (fot. Eliza Snopek)
Zapraszamy do głosowania na na nasz projekt w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego!
Renata Przemyk – Muzyczne Wieczory u Św. Kingi
Zapraszamy na ostatni z letniej odsłony koncertów z cyklu „Muzyczne Wieczory u Św. Kingi”. W budującym się Kościele wystąpi Renata Przemyk.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki ze spektaklu „Boogie Street” z piosenkami Leonarda Cohena, który miał premierę we wrześniu 2016 roku w Teatrze Starym w Lublinie. Dopełnieniem będą dodatkowe piosenki z repertuaru Cohena, takie jak „Hallelujah” czy piosenka z najnowszej płyty „Leaving the Table”.
Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.
Zapraszamy serdecznie!
WSTĘP WOLNY
Projekt sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Świdnik




